Међународна научна он-лине конференција на Алфа БК Универзитету
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Међународна научна он-лине конференција на Алфа БК Универзитету

Међународна научна он-лине конференција на Алфа БК Универзитету

ВЕСТ, 11.09.2020

Под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије и Министарства заштите животне средине Републике Србије,

Алфа БК Универзитет, у сарадњи са Друштвом за заштиту животне средине Србије Ецологица, Институтом за мултидисциплинарна истраживања из Београда, Институтом економских наука из Београда, Београдском Банкарском Академијом из Београда, Градском Управом, Секретаријата за заштиту животне средине из Београда, Савезом инжењера и техничара Србије; Инжењерском комором Србије, Привредном Комором Београда, Bulgarian National Union of Scientists – Ruse из  Бугарске, University of Ruse "Angel Kanchev" из Бугарске, Bulgarian National Society of Agricultural Engineers (ERA) из Булгарске, Balkan Environmental Association (B.EN.A.)

организује

МЕЂУНАРОДНУ НАУЧНУ ОН-ЛИНЕ КОНФЕРЕНЦИЈУ

“ЧЕТВРТА ИНДУСТРИЈСКА РЕВОЛУЦИЈА – ЗНАЧАЈ ЗА РАЗВОЈ ЗЕЛЕНЕ ЕКОНОМИЈЕ И ЗАШТИТУ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ”

Конференција ће се одржати на Алфа БК Универзитету у периоду од 16 -18. септембара 2020. године.

Добро нам дошли!