Презентација пројекта Fitpass Dani Sporta 2019 на АЛФА БК универзитету
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Презентација пројекта Fitpass Dani Sporta 2019 на АЛФА БК универзитету

ВЕСТ, 15.05.2019

Студентски пројекат Fitpass Dani Sporta одржаће се  25. и 26. маја на централним теренима на Ади Циганлији. На овој манифестацији спортско-такмичарског, забавног и хуманитарног карактера, учесници ће имати прилику да се опробају у колективним и индивидуалним спортовима – футсалу, баскету, одбојци, тенису и стоном тенису, док ће сви они који нису спремни да се такмиче и изађу на терен моћи да се забаве у посебном делу који смо припремили за њих – Chill zoni.

Презентација пројекта Fitpass Dani Sporta 2019 на АЛФА БК универзитету

Отварање пројекта одржаће се 23. маја, такође, на Ади Циганлији, када ће се одиграти хуманитарна утакмица, а након тога ће сви присутни имати прилику да уживају уз музички програм. Сав приход од продатих карата за отварање, као и остатак новца прикупљен током турнира, биће усмерен организацији „Заједно за живот“.

И ове године, пројекат ће подржати студенти  нашег АЛФА БК универзитета!

Организациони тим пројекта Fitpass Dani Sporta, испред студентске организације ESTIEM одржаће презентацију пројекта 15.05.2019. године, у амфитеатру (А3) АЛФА БК универзитета, у 12 часова.