Захвалнице Алфа БК универзитету за успешно учешће на пројекту „Вики студент”
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Захвалнице Алфа БК универзитету за успешно учешће на пројекту „Вики студент”

ВЕСТ, 07.12.2017

Наставницима и асистентима Факултета за стране језике Алфа БК универзитета додељене захвалнице за успешно учешће на пројекту „Вики студент” у школској 2016/17. години

Захвалнице Алфа БК универзитету за успешно учешће на пројекту „Вики студент”

Дана 4. децембра 2017. године у Универзитетској библиотеци „Светозар Марковић” одржана је свечаност поводом дванаестог рођендана Викимедије Србије. На позив организатора овом догађају присуствовали су и представници Факултета за стране језике Алфа БК универзитета. Том приликом наставницима и асистентима Факултета за стране језике проф. др Маји Ћук, доц. др Валентини Будичић, Андријани Павловић и Ђорђу Илићу додељене су захвалнице за успешно учешће на пројекту „Вики студент” у школској 2016/17. години.

Факултет за стране језике Алфа БК универзитета од прошле школске године активно учествује на пројекту „Вики студент” који организује Викимедија Србије.